W co ubrać dziecko na wesele? 3


Jakoś z weselami u nas krucho. Nie wiem czy nas nie lubią i nie zapraszają, czy po prostu wesel już się nie robi tak często jak kiedyś. Na pewno to drugie, taaak na pewno :) Tak czy inaczej przebierałam nóżkami już długo przed czekającą nas imprezą. I to nie byle jaką, bo wesele własnego młodszego braciszka <chlip chlip>… wzruszyłam się znowu :P
Podejrzewałam, że w sierpniową sobotę nie będzie zimno, zwłaszcza tutaj, na rodzinnej Lubelszczyźnie lato jest zawsze parne i gorące. W co więc ubrać 3-letnie dziecko? Planowałam to już od dawna. Garnitur odpadł na przedbiegach, bo to i niewygodne i wcale tak uroczo się nie prezentuje. Nie wspomnę już o cenie jaką trzeba zapłacić za strój, który przyda się na jeden raz. Chciałam, żeby było przede wszystkim wygodnie, ale i elegancko. A najlepiej jak ubranie przyda się jeszcze później.
Wybrałam więc koszulę z długim rękawem – białą, która wisiała w szafie Adasia już od dawna. Dokupiłam więc tylko krótkie spodenki i gadżety w postaci szelek i muchy – które miały dodać ekstrawagancji i wpasować się kolorystycznie do mnie. Taki sam zestaw gadżetowy dostało się Panu Mężowi i dzięki temu wszyscy stanowiliśmy jedną całość i chyba nie sposób było nas nie rozpoznać na weselnej sali.
Cieszę się, że nie zdecydowałam się na kupno nowych zupełnie niepotrzebnych rzeczy, a połączyłam te które już wisiały w szafie, dodając tylko kilka niedrogich gadżetów. Bo przecież nie cena gra rolę, ale późniejszy efekt :) A efekt końcowy, chyba wypadł całkiem fajnie, co? :)

untitled (21 of 165)

untitled (22 of 165)

untitled (24 of 165)

untitled (97 of 165)

untitled (104 of 165)

untitled (26 of 165)


3 komentarzy do “W co ubrać dziecko na wesele?

Komentarze są wyłączone.