Puszczyk – miejsce w którym mama wypije ciepłą kawę :) 1


Przyznaj się, ile razy umówiłaś się z koleżanką na kawę, a nie miałaś co zrobić z dzieckiem… więc tachasz pod pachą to swoje słodkie maleństwo i idziesz. A w kawiarni biegasz między stolikami i pilnujesz, żeby mały psotnik niczego nie spsocił, nie wywrócił i nie zrobił sobie krzywdy Twoją gorąca kawą, no tak… przecież ta kawa już zimna :)

My na szczęście, mamy w Koszalinie takie miejsce, gdzie każda matka może napić się ciepłej (ba! gorącej) kawy. Ten wpis jest bardziej dla mieszkanek mojego miasta, ale przecież również wiele z Was – spoza Koszalina – odwiedza nasze okolice. A pogoda przecież nie zawsze zachęca do leżenia plackiem na plaży – oto alternatywa dla Was. Bo dzisiaj chcę Wam opowiedzieć o miejscu dla  rodzica z dzieckiem. Tak dla RODZICA z dzieckiem. Nie dla samego dziecka.

Nie wiem czy jest jeszcze ktoś, kto nie zna Puszczyka? Podejrzewam, że słyszała o tym miejscu każda koszalińska mama. Ale może nie każda w Puszczyku była. A to błąd.

Kawiarnia jest przystosowana do dzieci, ale nie jest to typowa sala zabaw dla dzieci. To jest miejsce dla rodzica, który chce napić się kawy (przepysznej – tak na marginesie), zjeść pyszne ciasto, albo zdrową sałatkę lub wypić pyszny i zdrowy koktajl!  To miejsce dla rodzica, który na wyjście bez dziecka pozwolić sobie z różnych względów nie może, albo po prostu nie chce. Puszczyk to miejsce idealne na spotkanie z inną mamą. Miejsce idealne na wypicie gorącej kawy, bo dziecko od razu po wejściu wędruje do zabawek :)  Tam maluchy mają do dyspozycji nie malutki kącik, lecz całą salę na zabawy i do tego przeróżne zabawki. Jest zjeżdżalnia dla dzieci, są samochody, jeździki,  książeczki. Co najważniejsze – dzieci w różnym wieku znajdą coś dla siebie. Miejsce przeznaczone dla dzieci nie jest oddzielone, jest po prostu częścią kawiarni, więc zawsze mamy malucha na oku. Zabawa dzieci jest bezpłatna,  ale nie wyobrażam sobie wejść tam  tylko po to, żeby dziecko się pobawiło :P Swoją drogą, ciekawe czy zdarzają się takie sytuacje ;)

W Puszczyku organizowane są również zajęcia dla dzieci, dla dzieci i rodziców, bale, warsztaty, przedstawienia.

Zresztą co ja Wam będę opowiadać. Jeśli mieszkasz w Koszalinie, a jeszcze tam nie byłaś – idź :) a może będziesz w naszej okolicy na wakacjach, feriach? To teraz już wiesz, jaką kawiarnię odwiedzić, kiedy spadnie deszcz i leżenie na plaży nie będzie możliwe :)

Ciekawa jestem czy w Twoim mieście jest takie przytulne miejsce?

 

 

IMG_9941

IMG_9942

IMG_9945

IMG_9946

IMG_9935

IMG_9937

IMG_9950

IMG_9951

IMG_9952

IMG_9956

Adasiowy outfit – Buba

Kawiarnia Puszczyk

Koszalin, ul. Zwycięstwa 106 – pod Empikiem


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Puszczyk – miejsce w którym mama wypije ciepłą kawę :)

  • Violetta

    Świetne miejsce! Ja mieszkam w małym miasteczku i u nas takiego miejsca nie ma. ogólnie brak miejsc, żeby pójść gdzieś z dzieckiem :(