Prezent, który łączy pokolenia + MEGA gratis!


Cześć i czołem Kochani!
Ja wiem, że szaleństwo przedświąteczne trwa i nawet się nie dziwię, bo przecież czasu coraz mniej. Ile nam zostało do tego jednego jedynego w całym roku wieczoru, kiedy wszyscy z utęsknieniem chodzą od okna do okna i wyglądają pierwszej gwiazdki? Lekko ponad 1,5 tygodnia! Już tak blisko do tego zapachu choinki, do pobitej bombki strąconej przypadkiem, do zbyt mocno przypieczonych pierników. Do zapachu pierogów z kapustą i najlepszego pod słońcem barszczyku :) Do czasu, kiedy kuchenna krzątanina jest najprzyjemniejszą w ciągu całego roku.
Zanim jednak nastąpi ten cudowny czas, rodzinny i wyjątkowo spokojny, przed większością dorosłych nie lada wyzwanie… PREZENTY!
I pewnie nie jednej z Was spędzają one sen z powiek. Co dla bratanka, a co dla mamy, co dla dziadka, a co dla babci? A gdyby tak trafić na prezent idealny dla każdego? Prezent, z którego skorzystać może i młody i stary? Dzisiaj mam dla Was pewną podpowiedź… Gra planszowa, w której udział mogą brać, a nawet powinni
i dziadkowie i wnuczęta, a wręcz całe rodziny.
Planszówka, która łączy pokolenia
i pozwala na to by w lekki i przyjemny sposób przekazać historie, które już może trochę zapomniane leżą w zakamarkach wspomnień. „Jak to wtedy było” to gra planszowa, w której wszyscy, przy jednym stole mogą dzielić się wspomnieniami     i przekazywać je sobie nawzajem, by nie przepadły i zostały w rodzinie na lata.
Gra podzielona jest na dwa etapy. Podczas pierwszego najważniejsze jest właśnie opowiadanie i uważne słuchanie. Gracze inspirowani wylosowaną kartą
z obrazkiem snują opowieści, przypominając sobie najdrobniejsze szczegóły
z danej historii. Podczas tego etapu poznajemy nieznane historie z życia naszych bliskich, uczymy się aktywnego słuchania i zadajemy dodatkowe pytania, budujące pełen obraz danej historii.
W drugim etapie sprawdzamy, jak uważnie słuchaliśmy opowieści oraz ćwiczymy swoją pamięć! Pytania związane są z opowieściami pozostałych uczestników zabawy. Każda poprawna odpowiedź umożliwia nam poruszanie się do przodu po planszy. Zwycięzcą jest ten, kto najlepiej wszystko zapamięta i będzie pierwszy na mecie. Ale to nie wygrana jest w tej grze najważniejsza. Nadrzędną wartością jest  ten czas, który spędzamy wspólnie z rodziną. W dzisiejszym zabieganym świecie tak mało tych wspólnych chwil. Nie wiem jak Ty, ale ja wciąż, dzień po dniu czuje niedosyt czasu z bliskimi. Za dużo mamy na głowie, może zbyt mocno pochłania nas dążenie do lepszego życia. A w ten wyjątkowy czas mamy tak niepowtarzalną okazję, aby sprawić prezent bliskim i do tego świetnie się bawić. Ja już wiem komu podaruję na prezent tą grę, a Ty komu możesz ją podarować?
A teraz UWAGA! Do 15 grudnia specjalna promocja Każdy, kto kupi jedną grę w serwisie moidziadkowie.pl, drugą grę otrzyma gratis.
Przy zakupie dwóch gier, otrzymuje się dwie gry gratis! Wystarczy złożyć zamówienie na stronie Jak to wtedy było
i w polu KUPONY wpisać kod: 9SX66JXP
Promocja jest ważna do 15 grudnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *